ADANA PARÇA KONTÖR

En Güvenilir Site 5/5 7 Kişi Puan Verdi -Sende Yıldız Puanla

Yazının Başlıklarına Göz Atın

ADANA PARÇA KONTÖR

Parça Kontör Yükleme Merkezi

ADANA PARÇA KONTÖR

Fiyat Bilgisi Al

Gsm Hattıma yükle ile Türkiye’nin diğer 80 ilinden olduğu gibi.
Adana ilimizden ve tüm ilçelerindende

(Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozanti, Saimbeyli, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir, Merkez )

bayilik hizmetimizden yararlanabilirsiniz .

Online kontör gönderiminde en uygun fiyatları veren, en hızlı gönderim sağlayan Gsm Gsm Hattıma yükle parça tl gönderim sistemi adana’da en çok kullanılan sistemdir.

Müşterilerimizin müşterisi bizim müşterimizdir sloganını benimseyerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Gsm Hattıma yükle sistemi üzerinden parça kontör gönderimi yapmanız için tek gereken şey bayimiz olarak, gönderdiğiniz ödemeyi tarafımıza bildirmektir.

Bunun dışında hiçbir prosedür, teminat yoktur.

Sizde adana ilimizden bizimle çalışıp ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için hemen parça kontör bayilik sayfamıza giriş yapın ya da formumuzu doldurarak ilk adımı atın.

Tüm operatörlere (Turkcell, Vodafone, Avea) tek sistemden yükleme yaparak hangi sitede ne kadar bakiyem var derdinden kurtulun.

Adana parça kontör bayiliği, Adana parça tl, Adana parça tl bayiliği, Adana toptan kontör (Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozanti, Saimbeyli, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir, Merkez )

Bu sayede ADANA’DA ONLİNE PARÇA TL BAYİLİĞİ

Sitemiz haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz hizmet vermete olup tamamen onlinedır.

kontör gönder butonuna tıklar tıklamaz, kontör gönderme talebi operatöre iletilir. Bu sayede operatörün yoğunluğuna bağlı olaraktan belirttiğiniz miktarda kontör, minumum sürede müşterinizin hattına yüklenir.

ADANA ilimizden

baykal parça kontör adana

Kontor TL Paket Yükleme Fatura Ödeme  Bayilik yapabileceğiniz ilçeler;

 1. Aladağ
 2. Ceyhan
 3. Feke
 4. İmamoğlu
 5. Karaisalı
 6. Karataş
 7. Kozan
 8. Pozanti
 9. Saimbeyli
 10. Seyhan
 11. Tufanbeyli
 12. Yumurtalık
 13. Yüreğir
 14. Merkez

Çalışma Şeklimiz

APİ Adana parça kontör siteleri

Bayilerimiz ön avans sistemiyle çalışmaktadır. Ön avans sisteminde bayiler önceden şirketimizin anlaşmalı olduğu banka hesaplarına kullanmak üzere para yatırmak zorundadır.  Bakiyenin yetersiz olması durumunda işleme onay verilmemektedir.

palu parça kontör adana

Ayrıca Şirketimiz 6493 sayılı kanun ile ödeme kuruluşu üzerinden banka ve kurum anlaşmalı fatura tashilatı yapmaktadır. Fatura ödemeleri online olarak gerçekleşmektedir. Sadece ödeme kuruluşunun anlaşması olduğu kurumların tahsilatına izin verilmektedir. Kurumlarda problem yok ise fatura ödeme işlemleri hemen gerçekleşmektedir.

Ayrıca Adana Toptan Kontör işlemleri, operatörlerden sanal limitler alınarak, kendi yazılımlarımız ile gerçekleşmektedir. Kontör işlemlerinde stok problemi olmadan tüm paket yüklemeleri, internet, ses, sms paketleri hepsi mevcuttur.

parça kontör bayiliği adana Şirketimizde sistemlerimiz 7/24 çalışmaktadır fakat Ofisimiz, ödeme talepleri ve müşteri hizmetleri desteği hafta içi ve Cumartesi günü 08:30 ile 23:00 saatleri arasında onaylamaktadır.  Pazar günü ise 11:00 ile 22:00 saatleri arasında onaylamaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir